Sunday 05 September 2010

 Elke woensdagmiddag (van 13.00-16.00 uur)  zijn wij open voor publiek. Men kan een kijkje nemen bij de vogels en op ons terrein.

 
Zeldzame boommarter

Een aantal weken geleden is er een boommarter binnengebracht die een aanrijding met een auto had overleefd. Het bos waar het dier vandaan kwam is het Kuinrebos waar ongeveer 15 boommarters leven.

 

 Vandaag was het een de dag dat de boommarter weer terug kon naar zijn eigen leefomgeving. Aan het ongeval heeft het mannetje een snee in zijn bek overgehouden en hij mist een tand. Toch zijn zijn kansen groot om te overleven en werd het hoog tijd om weer vrijgelaten te worden in de natuur.

Er was een cameraploeg aanwezig die de vrijlating hebben gefilmd. Hieronder de link naar de uitzending.

http://www.omroepflevoland.nl/Nieuws/64425/zeldzame-boommarter-uitgezet-in-kuinderbos

http://www.steenwijkercourant.nl/index.php?n_id=117252&s_id=676&autostart=1

 

 
Volgende >
Advertisement